romek
piątek, 8 listopada 2013, 09:04

Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego / PERŁA BORZECHÓW…

Inicjatywy niektórych klubów, które w promocji swoich barw i herbów widzą dla nich szansę – szczególnie w kwestii popularyzowania klubu wśród kibiców i młodzieży – są bardzo cenne i przyszłościowe. Tak rodzi się także bakcyl wśród najmłodszych. Rubryka  – Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego – przedstawa zmiany i aktualne dlane o klubie, w tej kwestii..

Informujcie nas, o tym kto Wam zasponsorował ich zakup, o barwach klubowych, o herbach, o poszukiwaniu tożsamości…  Także o tym, kto wyprodukował stroje…

Występujący w lubelskiej klasie A zespół zespół Perły Borzechów gra w kostiumach zafundowanych przez wielkiego miłośnika futbolu Sławomira Zygo (foto) – prezesa  Gminnej Spółdzielni w Niedwrzwicy Dużej, a jednocześnie Przewodniczącego Rady Powiatu Lublin

Tu należy się skromna uwaga  – Gminna Spółdzielnia w Niedrzwicy Dużej to fenomen w działalności na niwie spółdzielczości w skali całego kraju. Podczas, gdy tego typu jednostki od dwudzestu lat upadają jedna po drugiej, gdy w Polsce niszczeją budynki i dorobek geesów – w Niedrzwicy firma ma się dobrze, wiecej – ciągle zaskakuje pomysłami.

W nowo zaprojektowanych strojach Perła Borzechów zagrała kilka spotkań i wszystkie wygrała. Jest liderem rozgrywek… Stroje wykonała lubelska firma MWSport (ul. Lucyny Herc), której logo widnieje na stronie naszego portalu.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.