romek
piątek, 8 listopada 2013, 22:20

MARCIN KOWALSKI (Prezes KS Uniszowice, klubu lubelskiej B klasy (III): – Poziom jest lepszy * faworytem Krężnica * Bronowice uatrakcyjniły rozgrywki…

Portal  lubelskapilka.pl  rozmawia z Marcinem Kowalskim – prezesem Klubu Sportowego Uniszowice, który gra w III grupie B klasy…

***

= Jak Prezes ocenia rozgrywki w grupie 3. B-klasy,  w porównaniu z rokiem ubiegłym?

= Znacznie wyższy. Analizując bieżącą tabelę widzimy niewielkie różnice punktowe w środku tabeli. Jeden, dwa mecze mogą zdecydować o lokacie – bliżej podium lub bliżej końca, świadczy to na pewno o wyrównanym poziomie drużyn.

= Który mecz był w wykonaniu KS Uniszowice najlepszy i dlaczego?

= Trudno  stwierdzić  to jednoznacznie, ponieważ rozegraliśmy kilka dobrych spotkań. Jednak kluczowe znaczenie miał mecz ostatniej kolejki z faworyzowanym zespołem z Ułęża. Nie był to najlepszy mecz pod względem gry, ale po ciężkiej walce do ostatnich minut zdołaliśmy wywieść  arcyważne  3pkt.

= Kto jest rewelacją rozgrywek, kogo typuje pan do awansu?

= Tutaj sprawa jest oczywista  – bezsprzecznie LZS Krężnica Jara.

= Najlepszy mecz w ogóle w jesiennych rozgrywkach?

= Największe emocje budzą spotkania drużyn z górnej części tabeli, w tym przypadku Krężnicy, Lisowa, Ułęża. Nie zapominając także o nowo powstałym klubie z Bronowic. Mecze tego zespołu zawsze budzą dużo emocji, jest fajny klimat rywalizacji za sprawą doskonałego dopingu ich kibiców. Dzięki nim jest wrażenie, że gra się co najmniej parę klas rozgrywkowych wyżej.

= Najlepszy piłkarz na boiskach B klasy (III)…

= Patrząc na statystki to zdecydowanie napastnik z Krężnicy Dariusz Wojciechowski. Jednak uważam, że w każdej drużynie znajdzie się minimum jeden zawodnik, którego trzeba by było wyróżnić. Na przykład Leszek Rodak grający w drużynie Gabaryty Dęblin, na przykład bracia Gilowie z  LKP Turka…

= O co zagra wasz klub na wiosnę – na co Was stać?

= Jeśli właściwie przepracujemy okres zimowy i rozegramy właściwą  ilość sparingów, być może pozwoli nam to na uplasowanie się w pierwszej piątce. To jest nasz cel…

lubelskapilka.pl/hs


Komentarze do 'MARCIN KOWALSKI (Prezes KS Uniszowice, klubu lubelskiej B klasy (III): – Poziom jest lepszy * faworytem Krężnica * Bronowice uatrakcyjniły rozgrywki…' (1)
  • toto5 lat temu Bezpośredni link

    Poziom wyrównany ale czy wyższy niż przed rokiem ? To na pewno nie, odeszły 2 zespoły które gromiły wszystkich, doszła Krężnica trzeci zespół grupy 2 i też leje wszystkich, więc poziom wcale się nie podniósł a raczej wyrównał.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.