romek
poniedziałek, 4 listopada 2013, 07:33

Piłkarskie Nadzieje Motoru liderem lig wojewódzkich…

Drużyny trampkarzy i młodzików starszych Piłkarskich Nadziei w imponującym stylu zakończyły rundę jesienną. Aż w trzech ligach wojewódzkich zespoły Piłkarskich Nadziei Motoru uplasowały się na 1 miejscu po rundzie jesiennej rozgrywek.

Podopieczni trenera Grzegorza Komora z rocznika 1999 z kilku punktową przewaga liderują rozgrywkom trampkarzy notując same zwycięstwa i tylko jedną porażkę. Jeszcze lepszym wynik mogą się pochwalić młodzi zawodnicy trenera Bartosza Janiszewskiego, którzy zanotowali tylko jeden remis i wygrali  pozostałe mecze. Dwa remisy i pozostałe zwycięstwa to dokonanie zawodników trenera Roberta Rogali z rocznika 2001. Mimo bardzo dobrych wyników w rundzie jesiennej wszystkie zespoły czeka ciężka walka na wiosnę, gdyż przeciwnicy dzielnie walczą o doścignięcie młodych lublinian.

Szczególnie prestiżowa jest rywalizacja w roczniku 2000, gdzie zwycięzca wyjedzie na Klubowe Mistrzostwa Polski. Takiej sztuki dokonała w minione wakacje drużyna Piłkarskich Nadziei rocznik 1999 prezentując się wyśmienicie na Mistrzostwach zajmując ostatecznie 4 miejsce na 16 mistrzów wojewódzkich i pokonując ćwierćfinale Legię Warszawa.

 Jak podkreślają trenerzy Piłkarskich Nadziei Motoru kilkuletnia praca szkoleniowa zaczyna przynosić efekty. Teraz najważniejsze aby utrzymać ten trend i nawiązać kontakt z czołówką w Polsce. Będzie to trudne ale jest możliwe – do tego trzeba dobrych boisk, środków i ciężkiej pracy – mówią zgodnie trenerzy.

 Więcej o drużynach na www.pilkarskienadzieje.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.