romek
czwartek, 31 października 2013, 18:05

B-klasa Lublin (I) / Ostatni mecz rundy jesiennej sezonu 2013/2014!

W XI kolejce lubelskiej B-klasy BRW  KS Bronowice podejmować będzie Gabaryty Dęblin. Goście w poprzedniej kolejce ulegli Świdniczance 1:4… – Tylko zwycięstwem w tym meczu udowodnimy, że należy nam się miejsce w górnej części tabeli oraz w najlepszy możliwy sposób podziękujemy kibicom za wsparcie i doping przez całą rundę. Gramy o 3 punkty!! – czytamy na stronie klubu. Zapraszamy – niedziela, 3 listopada 2013 – 13:00.

Do gronasponsorów KS Bronowice wpisano nową firme. To MAGAT – producent osłon okiennych. Oczywiście poprosiliśmy własciciela Marcina Matraszka  o krótką wypowiedź…

***

=  Skąd pomysł na inwestycję w sport?

= Z zamiłowania do sportu, zwłaszcza do piłki nożnej, w którą sam również grałem od najmłodszych lat. To jest  narturalne. A doo Bronowic czuję sentyment, gdyż pochodzę i wychowałem się w tej dzielnicy.
 
= Pojawi się Pan na Bronowicach podczas ostatniego meczu tej rundy z Gabarytami Dęblin?
 
= Na najbliższym meczu, jeżeli tylko czas pozwoli, bardzo chętnie się pojawię.

***

UWAGA!!! Z inicjatywy kibiców BRW podczas meczu prowadzona będzie zbiórka słodyczy dla dzieciaków z placówki opiekuńczo-wychowawczej Pogodny Dom (ul. Pogodna 31). Przyjdź na mecz, aby wesprzeć akcję.

 Sponsorzy:

Pagos www.pagos.pl

KAROLBus www.karolbus.za.pl

Magat www.magat.go3.pl

MPT Radio Taxi 919 www.19191.lublin.pl

AGIT www.agit.com.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.