Bez kategorii
romek
niedziela, 27 października 2013, 15:43

Dramat Przemysława Tytonia!

Występujący w holenderskim klubie PSV Eindhoven polski bramkarz Przemysław Tytoń doznał groźnej kontuzji  w meczu z byłym zespołem Rodą Kerkrade. W końcówce spotkania przy stanie 2:1 dla Rody Tytoń podczas niefortunnej, lecz skutecznej interwencji bramkarz wpadł na słupek bramkowy.

Przerwa w meczu trwała ok. 30 minut. Polski bramkarz został odwieziony do szpitala. Miejsce pomiędzy słupkami zajął zawodnik z pola (wcześniei trener Cocu dokonał  kompletu zmian).

PSV kończył mecz w „dziewiątkę”.

Przypominamy – bramkarz rodem z Zamościa powrócił do pierwszego składu PSV Eindhoven po wielu miesiącach przerwy…  Oby groźnie wyglądający uraz okazał się mniej poważny.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.