romek
niedziela, 27 października 2013, 10:13

A klasa Zamość (II) / Po golach Teju, Stalina i Psotki Graf Chodywańce wygrał z Perłą Deszkowice 3:2!

Pierwsze jesienne zwycięstwo  odnieśli piłkarze Grafa Chodywańce wygrywając z Perłą Deszkowice 3:2.

Przez większą część meczu przewagę mieli piłkarze Grafa, a pierwszą bramkę dla zespołu strzelił Mateusz  „Teju”  Hejzner.  Gol był szczególnej urody – padł po uderzeniu piłki głową, a ta wpadła w okienko.Ten sami zawodnik mógł zdobyc gola bliźniaka – tym razem piłka odbiła się od poprzeczki.

Drugiego gola dla Grafa strzelił samStalin”. Rafał Smoliński (foto), bo to jemu nadano ten pseudonim nie miał problemy z wykończeniem akcji…

Całość dobrej gry gospodarzy podsumował niejaki „Psotka” czyli Damian Ochota.

– Niestety w ostatnich minutach troszkę zabrakło nam sił co spowodowało ze straciliśmy drugą bramkę. Na pochwałę nie zasługują tylko wymienieni zawodnicy lecz cała drużyna – napisał reporter strony klubowej graf-chodywance.futbolowo.pl.

Zespół prowadzony przez Marcina Nieśpiała, zajmuje obecnie 11 miejsce w tabeli – prowadzi Gryf Gmina Zamość, który w sobotę przegrał niespodziewanie u siebie 1:2 z Potokiem Sitno.

W innych meczach padły wyniki:

Granica Lubycza Królewska – Ruch Machnów Nowy 2:1
Płomień Spartan Nieledwe – Pogoń 96 Łąszczówka 2:3

rd

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.