romek
sobota, 19 października 2013, 14:37

V liga zamojska / 12 kolejka – TYPY…

Dwunasta kolejka zapowiada się na spokojną, gdyż brak jest spektakularnych spotkań, które elektryzują kibiców. Wyjątkiem może być mecz w Zwierzyńcu, gdzie rewelacyjny dotąd beniaminek podejmie nadspodziewanie mocną w tej rundzie Victorią Łukowa/Chmielek.

***

Unia Hrubieszów – Olimpia Miączyn

Unia konsekwentnie pnie się w górę tabeli, a jej ostatnia wygrana na boisku w Zwierzyńcu świadczy, że zamiar włączenia się do walki o awans może się ziścić. Olimpia nie powinna być przeszkodą dla zdobycia przez hrubieszowian kompletu punktów.

Nasz typ: 1.

Huczwa Tyszowce – Orkan Bełżec

W dwóch ostatnich kolejkach ligowych Huczwa zdobyła zaledwie 1 punkt i traci już do lidera 6 punktów. Prawdopodobnie tym razem komplet punktów pozostanie w Tyszowcach, bo przeciwnik nie jest wymagający.

Nasz typ: 1.

Korona Łaszczów – Sparta Łabunie

Sparta przyjeżdża do Łaszczowa opromieniona zwycięstwem nad Huczwą. Korona też może pochwalić się wyjazdowym zwycięstwem w Aleksandrowie, ale tamtejsza Aleksandria jest w tej rundzie nadspodziewanie słaba. W ubiegłym sezonie w meczu obu zespołów padł bezbramkowy remis. Wydaje się jednak, że teraz Korona zechce zdobyć komplet punktów.

Nasz typ: 1.

Ostoja Skierbieszów – Aleksandria Aleksandrów

Jakikolwiek inny rezultat niż zwycięstwo gospodarze będzie sporą niespodzianką. Nie wynika to jednak z siły Ostoi, lecz ze słabości przyjezdnych, którzy od dość dawna zawodzą swoich sympatyków.

Nasz typ: 1.

Huragan Hrubieszów – Grom Różaniec

Tutaj jest wszystko jasne. Huragan nie ma najmniejszych szans w starciu z liderem i żadne zaklęcia nie poskutkują. Powiedzenie, że piłka jest okrągła, a bramki są dwie nie stworzy kibicom gospodarzy żadnej nadziei.

Nasz typ: 2.

Cosmos Józefów – Kryształ Werbkowice

Wprawdzie Cosmos nie gra tej jesieni najgorzej, ale to może nie wystarczyć do zwycięstwa nad wiceliderem i pretendentem do awansu. W ostatnich trzech kolejkach goście zdobyli komplet punktów z imponującym dorobkiem bramkowym 17:2.

Nasz typ: 2.

Igros Krasnobród – Sparta Wożuczyn

W ostatnią niedzielę Sparta sromotnie przegrała u siebie (1:6) z niżej notowanym Cosmosem Józefów. Gra Igrosu tej jesieni woła o pomstę do nieba, ale nieznaczna w ostatniej kolejce przegrana z mocną Victorią Łukowa/Chmielek wlała w serca kibiców promyk nadziei. Może tym razem się uda?

Nasz typ: x.

lkskorona.futbolowo.pl / foto – mecz Grom Różaniec – Ostoja Skierbieszów.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.