romek
sobota, 19 października 2013, 10:24

Ciekawostki / Moda piłkarska „Na Camposa”…

Dużo tej jesieni piszemy o piłkarskich barwach, strojach, herbach,  znaczkach piłkarskich… O kształtowaniu przywiązania do historii klubów i pielęgnacji ololicznościowych dat w historii… Ostatnio ciekawy pomysł pokazał znany z ekstrwawagncji bramkarz z Meksyku Jorge Campos (foto), niektyś znany z gry w reprezentacji kraju i… gry w szokujących kolorystycznie i wzornictwie bramkarskich trykotach.

Otóż, dziś już jako trener Jorge Campos zaprezentował swoją drużyna w koszulkach na których widnieją brokuły. Kibicom „brokułowe” koszulki podobno nie za bardzo sie spodobały. Ale znając Camposa, być może właśnie o to mu chodziło – żeby o jego klubie sie mówiło… A poza tym – przecież brokuły to bardzo zdrowe warzywa.

Na Lubelszczyźnie nikt chyba nie pójdzie – pewnie do czasu (?)… – za pomysłem Camposa. Górnik Łęczna ubrany w kostiumy upstrzone bryłami wegla, czy klinkieru… Kryształ Werbkowice  w koszulkach na których dominuje nuda buraczanych pól –  liście buraczane, albo korzenie buraków lub wysłodki – czemu nie… Błękitni Dys z szybowcami na placach… Łada z pływającym łabędziem, Chełmianka z groźnym lwem, a może…

A może tak na plecach ponętna dziewczyna z „numerkiem”  na plecach… Podobno taki pomysł już kiedyś rozważano.

Oczywiście w ramach wprowadzenia w błąd rywala i demobilizacji w jego szeregach…

rd

 

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.