romek
sobota, 12 października 2013, 16:55

Wyniki / Roztocze – Stal Poniatowa 6:0 * ŁKS Łazy – Orkan Wojcieszków 3:4 * Błękitni Dys – Rohland Tuszów 3:3 * Skrobów – Ludwiniak 0:6

Roztocze wygrało ze Stalą Poniatowa 6:0. Na ile to zdecydowane zwycięstwo jest zapowiedzię lepszych dni Roztocza, okaże się w walce z lepszymi zespołami IV ligi. Rywal jakim jest tegoroczna Stal Poniatowa nie jest  wymagający na tyle by snuć opinie na temat pracy Jana Złomańczuka. 

W spotkaniu ze Stalą hattrick strzelił Damian Bielec (foto). Pozostałe gole były udziałem: Tomasza Albingiera, Kamila Chruścińskiego i Łukasza Fiedlera.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.