romek
czwartek, 10 października 2013, 11:46

Puchar Polski / Trzy gole Dawida Reszczyńskiego * Emocje, dogrywka, magiczne bramki w Werbkowicach…

Łada Biłgoraj i Kryształ Werbkowice awansowały do finału OZPN Zamość w Pucharze Polski 2013 eliminując silniejszych od siebie, trzecioligowych rywali – AMSPN Hetman i Tomasovia Tomaszów Lubelski.

***

Łada 1945 Biłgoraj – AMSPN Hetman Zamość 1:0 po dogrywce (0:0)
Bramka: Skrzypek.
Czerwona kartka: Sawczuk (Łada, 115 min, za drugą żółtą).

Kryształ Werbkowice – Tomasovia Tomaszów Lubelski 4:2 (0:2)
Bramki: Dawid Reszczyński 3 (foto), Hałas – Kłos 2.
Czerwona kartka: Smoła (Tomasovia, 44 minuta, za drugą żółtą).

– Rywale byli za to bardzo zmobilizowani. Zresztą każda z ich bramek to były stadiony świata. Najpierw strzał z 25 metrów, później wolej, szczupak i na koniec przewrotka – powiedział Dziennikowi Wschodniemu  trener Tomasovii Tomasz Orłowski.

Na meczu w Werbkowicach było ok. 1000 kibiców. A gole o którym mówi trener, choć pewnie nikt ich nie nagrał zasługują już dzisiaj na zgłoszenie na BRAMKĘ ROKU 2013.

rd / Może trzy bramki Dawida Reszczyńskiego spowodują umieszczenie jego fotki na stronie Kryształu`- wówczas nie będzie potrzeby ilustrowania tekstu fotką starszego brata. A swoją drogą mecz w wykonaniu młodszego z braci Dawida – rewelacyjny.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.