romek
czwartek, 10 października 2013, 14:33

Kazimierz Dolny / Turniej Oldbojów im. Kazimierza Górskiego

Przez kilka sobotnich godzin na nadwiślańskim boisku w Kazimierzu królowali piłkarze dopingowani przez miłośników piłki nożnej. Zamykający tegoroczny sezon na trawie I Turniej Oldbojów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego już za nami.

W sobotni dzień przy wyjątkowo pięknej jesiennej pogodzie na kazimierskim boisku nad Wisłą odbył się I Turniej Oldbojów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego. Było wielu miłośników sportu, kibiców i zaproszonych gości z całej Polski. W turnieju wzięło udział sześć drużyn, które łączyła zarówno chęć zwycięstwa, jak i dobrej zabawy.

Celem tej sportowej imprezy było przede wszystkim propagowanie sportu oldbojów w Kazimierzu, ale również ukazanie piękna nadwiślańskiego miasteczka jesienną porą. Dodatkowo organizatorzy zachęcali wszystkich uczestników turnieju do włączenia się w akcję ratowania bezpańskich psów.

– Impreza się udała – podsumowuje krótko Wojciech Wiak, przedstawiciel organizatorów. – Pogoda nam dopisała, ludzie byli zadowoleni i co ważne, obyło się bez kontuzji.

Walka o zwycięstwo była zacięta. Jednak wygrać mogła tylko jedna drużyna. Oto wyniki:

Miejsce I – Oldboje Puławy
Miejsce II – Komenda Powiatowej Policji Puławy
Miejsce III – Coca-Cola Team
Miejsce IV – Oldboje Kazimierz
Miejsce V – Tomasz Jasina wraz z dziennikarzami z Lubelszczyzny
Miejsce VI – DEM’a Promotion 

Oprócz tego przyznana została Nagroda dla Najlepszego Zawodnika, którą otrzymał Arek Tomaszewski oraz Nagroda dla Najlepszego Bramkarza, którym został Tadeusz Lipczyński.

I Turniej Oldboyów im. Kazimierza Górskiego dla Promocji Kazimierza Dolnego za nami. Tegoroczny sezon na trawie został uroczyście zamknięty.

kazimierzdolny.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.