romek
piątek, 4 października 2013, 08:15

Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego…

Inicjatywy niektórych klubów, które w promocji swoich barw i herbów widzą dla nich szansę – szczególnie w kwestii popularyzowania klubu wśród kibiców i młodzieży – są bardzo cenne i przyszłościowe. Tak rodzi się także bakcyl wśród najmłodszych. Rubryka  – Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego – będzie przedstawiać stroje i klubów oraz ich fundatorów.

Informujcie nas, o tym kto Wam zasponsorował ich zakup, o barwach klubowych, o herbach, o poszukiwaniu tożsamości…  Także o tym, kto wyprodukował stroje.

Najnowsze stroje DKS Błękitni Dys mają dzięki popularnemu Browarowi JAGIEŁŁO (browar-jagiello.pl ), który ma siedzibę w Pokrówce k/Chełma. Wyprodukowała je firma MW Sport mająca siedzibę w Lublinie przy ul. Lucyny Herz (mwsport.pl)..

 rd


Komentarze do 'Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego…' (2)
  • czak5 lat temu Bezpośredni link

    Ładnie – browar Jagiełło na obrzeżach Chełma (Pokrówka), a stroje funduje dla… Błękitnych DYS? A gdzie ten Dys i co ma wspólnego z browarem Jagiełło ???

  • ad5 lat temu Bezpośredni link

    A co w tym dziwnego!? – moze ktoś z rodziny mieszka w okolicach, może jaki kolega… ICAR ma siedzibę w Krakopwie, a sprzęt funduje drużynom z Krakowa i … dalekiej Żółkiewki. Pewnie gość sentymentalnie zwiazany z Żółkiewką. Normalna sprawa…

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.