romek
czwartek, 3 października 2013, 17:24

Prasa / Zmiana trenera w AMSPN Hetman Zamość…

Robert Wieczerzak od wtorku nie już trenerem AMSPN Hetmana Zamość. Największe szanse na angaż w trzecioligowcu ma Jacek Paszkiewicz.

Władze klubu podjęły taką decyzję kilka dni po porażce 0:6 z Avią Świdnik. Zamościanie po niezłym starcie sezonu wyraźnie spuścili z tonu. Oprócz porażki z Avią beniaminek zaliczył po drodze solidne lanie od Resovii (0:5) i teraz plasuje się w dolnych rejonach tabeli.

Robert Wieczerzak prowadził zespół seniorów od połowy 2010 roku. Sezon po sezonie, AMSPN Hetman piął się po kolejnych szczeblach rozgrywek zaczynając od klasy A.

W przerwie letniej, na kilkanaście dni przed startem ligi Wieczerzak zrezygnował z prowadzenia zespołu. Powodem były liczne nieporozumienia z klubowymi decydentami (m.in. różnice w kwestii wyboru współpracowników). Ostatecznie po krótkim zamieszaniu trener wrócił do obowiązków.

Numerem jeden na liście kandydatów na stanowisko trenera jest Jacek Paszkiewicz, grający trener Dan-Mar Huczwy Tyszowce. Według naszych informacji szkoleniowiec ma w czwartkowe popołudnie po raz pierwszy spotkać się z drużyną.

kronikatygodnia.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.