romek
czwartek, 3 października 2013, 07:49

ORLĘTA ŁUKÓW / Futbolowy wspomnień czar w muzeum

Jeszcze przez dwa miesiące w Muzeum Regionalnym w Łukowie będzie można oglądać wystawę „Dawnych wspomnień czar…” poświęconą historii klubu Orlęta Łuków. 20 września 2013 nastąpiło jej uroczyste otwarcie.

Zachęcamy do odwiedzenia muzeum i obejrzenia ekspozycji w spokojnej atmosferze. Nie brakuje tam bardzo ciekawych eksponatów i informacji związanych z żółto-czerwonymi. Muzeum jest czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 oraz w niedzielę od 11.00 do 15.00. Ceny biletów to 3 zł – bilet zwykły, 2 zł – bilet ulgowy. Ekspozycja „Dawnych wspomnień czar … ” będzie czynna do listopada. Serdecznie zapraszamy!

orletalukow.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.