romek
czwartek, 3 października 2013, 07:23

Księga Piłkarskich Osobliwości… / Co tam Wandalin, serial HETMANA Żółkiewka trwa nadal…

Spisywanie osobliwych ciekawostek i spektakularnych rekordów dla wielu kibiców jest zapisywaniem historii – jeden gol, który padł w niecodziennych okolicznościach, a który zmienił przebieg meczu, rozgrywek, czy awansów jes tak samo wart odnotowania, jak strzelenie czterech bramek w meczu, zdobywanie ich w kolejnych 15 meczach przez jednego zawodnika, jak sezon bez porfażki, czy „zbicie” lidera przez ostatni zespół w tabeli. Wczoraj zamieściliśmy notatkę, o niecdziennym rekordzie druzyny B klasy LKS Wandalin. Już kilka godzin później okazało się, że rekord jest nieakrtualny… Jeszcze bardziej „boiskowych kompro-re-misów” nie uznaje rewelacja IV ligi Hetman Żółkiewka.
 
Cytujemy:
 
„Odnośnie artykułu na temat zespołu z Wandalina, który nie notuje remisu od 33 spotkań… Hetman Żółkiewka ostatni raz zremisował mecz w sezonie 2011/2012, a dokładnie w spotkaniu 8. kolejki na stadionie w Żółkiewce kiedy to 25 września 2011r. gościł Granicę Dorohusk. Od tamtej pory minęło 22 kolejki sezonu 2011/2012 (w jednej z kolejek Hetman pauzował), 26 kolejek sezonu 2012/2013 (Hetman wygrał rozgrywki chełmskiej klasy okręgowej zwyciężajac 20 razy i 6-krotnie schodząc z boiska jako przegrany) oraz 9 kolejek obecnego sezonu, w których Hetman wygrał 7 razy doznając 2 porażek. Łącznie daje to ilość 57 kolejek, w których zespół z Żółkiewki rozegrał 56 spotkań. „Wyczekiwany” remis był naprawdę blisko w niedawnym meczu rozgrywanym w Janowie Lubelskim, jednak Janowianka postanowiła przedłużyć bądź co bądź osobliwą serię Hetmana zdobywając bramkę w 93minucie spotkania”. Tak więc mi mowolnym współtwórcą serialu Hetman jest Łukasz Kaproń (foto1).
Nasza Księga Piłkarskich Osobliwości” wzbogaca się tym samym o nowy i rekordowy wpis…
 
A swoją drogą warto by poznać wszystkich współtwórców wyczynu Hetmana  Żółkiewka.
 
kpo / lp.pl
 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.