romek
środa, 2 października 2013, 09:28

Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego.

Inicjatywy niektórych klubów, które w promocji swoich barw i herbów widzą dla nich szansę – szczególnie w kwestii popularyzowania klubu wśród kibiców i młodzieży – są bardzo cenne i przyszłościowe. Tak rodzi się także bakcyl wśród najmłodszych. Dlatego uruchamiamy nową rubrykę na naszym portalu – ‚Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego’.

Informujcie nas, o tym kto Wam zasponsorował ich zakup, o barwach klubowych, o herbach, o poszukiwaniu tożsamości…  Także o tym, kto wyprodukował stroje.

rd


Komentarze do 'Stroje, barwy, herby i sponsorzy w klubach regionu lubelskiego.' (1)
  • nick5 lat temu Bezpośredni link

    Określenie herb dla znaku?, logo?klubu to jawne nadużycie. Mało jest znaków klubu, które spełniałby warunki bycia herbem. Pozdrawiam redakcję:)

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.