romek
środa, 2 października 2013, 14:32

KPO / Raport z Wandalina * Wóz albo przewóz…

LKS Wandalin w siedmiu spotkaniach rundy jesiennej sezonu 2013/2014 odniósł 4 zwycięstwa, ponosząc przy tym 3 porażki. Jak zwykle (oczywiście) nie zanotowaliśmy ani jednego remisu. Podział punktów w meczu Wandalina ostatni raz miał miejsce jeszcze w czasie, gdy zespół występował rozgrywkach C-klasy. Cały ubiegły i tegoroczny B-klasowy sezon nie przyniósł  jeszcze remisu. Daje to łącznie aż 33 kolejne spotkania!!! bez nieroztrzygniętego rezultatu, co jest chyba swoistym rekordem na tym szczeblu rozgrywek. Widać przynajmniej, że nasza drużyna zawsze walczy o pełną pulę

Na własnym stadionie w tym roku Wandalin zdobywał  komplet punktów. Strzelił aż 17 bramek w 3 meczach co daje średnią ponad 5 i pół bramki na mecz. Niestety stracił przy tym zbyt wiele goli. U siebie – 11.

W meczach wyjazdowych –  3 porażki i jedno zwycięstwo. Bilans bramek 6:18.

Do poprzedniej kolejki zespół był na drugim miejscu jeżeli chodzi o liczbę straconych bramek i na drugim miejscu biorąc pod lupę strzelone gole. Po tej kolejce więcej bramek zdobyła jednak ekipa z Józefowa. Uczynili to dzięki zaaplikowaniu aż 9-ciu bramek Wolicy.

Aktualnie w tabeli Wandalin zaimuje 7-me miejsce mając tyle samo punktów co drużyny z 6-tego i 5-tego miejsca. Do najniższego stopnia podium traci 4 punkty a do lidera z Kazimierza 9 pkt.

lkswandalin.pl

PS. Rekordowy wynik Wandalina zasługuje na miejsce w naszej Księdze Piłkarskich Osobliwości… Jeśli wiecie o takich ciekawych osiągnięciach – informujcie nas. Na zdjęciu powyżej Łukasz Rybak, który strzelił dla Wandalina 6 bramek – 3 z karnych i 3 z wolnych…


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.