romek
poniedziałek, 30 września 2013, 17:44

W „Krakowskich Klimatach” spotkali się kolekcjonerzy…* Kolejne spotkanie w Łodzi

W sobotę odbyła się kolejna Giełda Kolekcjonerów pamiątek sportowych. W krakowskiej restauracji – Krakowskie Klimaty, zebrało się spore grono kolekcjonerów. Do przybyłych z całego kraju, zbieraczy sportowych pamiątek, dołączył gość z Hiszpanii. Przybyły specjalnie na giełdę, Antonio Navaro Lopez, został uhonorowany przez prezesa Polskiego Klubu Kolekcjonerów Sportowych pan Anatola Korniluka, odznaką Realu Oviedo – z wyrytym monogramem A.N.

Na giełdzie jak zawsze nie zabrakło biletów, odznak, programów. W miłej koleżeńskiej atmosferze dokonywano wymian, rozmawiano na tematy, nie koniecznie związane z kolekcjonerstwem.

Najbliższe giełdy organizowane przez PKKS odbędą się :

05-10-2013 Łódź

02-11-2013 Łódź

17-11-2013 Praga

30-11-2013 Warszawa

07-12-2013 Łódź

 14-12-2013 Kraków

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Polskiego Klubu Kolekcjonerów Sportowych.

http://www.pkks.cba.pl/

dg


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.