romek
sobota, 28 września 2013, 11:57

IV liga * Niedziela godz. 16.00 / Zaproszenie na „starcie beniaminków” Łada Biłgoraj – Hetman Żółkiewka

Już jutro o godzinie 16.00  Hetman rozpocznie batalię o kolejne w tym sezonie 3 punkty. Na stadionie w Biłgoraju zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Wydaje się, że obok takich meczy jak Lewart – Orlęta i Powiślak – Orion zawody w Biłgoraju będą znajdowały się w centrum zainteresowania kibiców lubelskiej 4 ligi. Łada znajduje się na fali wznoszącej.
 
Ostatnie 3 przekonywujące zwycięstwa rozbudziły apetyty fanów zespołu trenera Ireneusza Zarczuka (foto1). A lider z Żółkiewki wydaje się być smakowitym kąskiem. Goście po ostatniej zadyszce wydają się wychodzić na prostą. Wygrane z Victorią i Lutnią pozwoliły ponownie uwierzyć im w swoje możliwości. Zespół z Żółkiewki powinien stawić się w Biłgoraju w optymalnym składzie z Płonką, który z powodów zawodowych opuścił ostatnie 2 spotkania i Blochem wracającym do kadry po pauzie za 4 żółte kartki.
 
 Trener Waldemar Wiater (foto2) na pewno bojowo nastawi swoich zawodników, ale walki od pierwszego do ostatniego gwizdka należy się spodziewać również po gospodarzach, co tylko zwiększy atrakcyjność  spotkania. Należy też zaznaczyć, że zarówno Łada jak i Hetman w środę rozgrywały mecze. Hetman zaległe spotkanie ligowe, Łada mecz pucharowy. Biorąc pod uwagę ostatnią serię zespołu z Biłgoraja jak również miejsce rozgrywania meczu za nieznacznego faworyta należy chyba uznać beniaminka z okręgu zamojskiego.
 
Myślę jednak, że przedstawiciel CHOZPN jest w stanie powalczyć o korzystny rezultat, więc remis w tym meczu nie jest wykluczony. Wszystkich sympatyków zachęcamy do obejrzenia „Starcia beniaminków” w Biłgoraju w niedzielę o godzinie 16.00.
 
az
 

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.