romek
sobota, 28 września 2013, 10:33

Barwy, stroje, herby, a także sponsorzy lubelskich klubów / START KRASNYSTAW * Ty też możesz mieć meczową koszulkę swojego klubu

Dzięki wsparciu sponsora – Przewodniczącego Rady Powiatu Pana Marka Nowosadzkiego– Klub zakupił nowy komplet strojów meczowych. Wkrótce nasi zawodnicy rozegrają w nim pierwszy mecz.

Wszyscy chętni mogą także nabyć identyczną koszulkę.

Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt pod nr tel. 609 83 54 54 . Orientacyjna cena to 95 zł.

Zamówienia przyjmujemy do 20 października.

startkrasnystaw.pl

PS. Inicjatywy niektórych klubów, które w promocji swoich barw i herbów widzą dla nich szansę – szczególnie w kwestii popularyzowania klubu wśród kibiców i młodzieży – są bardzo cenne i przyszłościowe. Tak rodzi się także bakcyl  wśród najmłodszych. Dlatego uruchwamiamy nową rubrykę na naszym portalu – ‚stroje, barwy, herby i sponsorzy  w klubach regionu lubelskiego’. Pisaliśmy już o nowych strojach Grafa Chodywańce, o koszulkach Krzczonovii na których umieszczono efektowny, haftowany herb klubu. Dzisiaj Start Krasnystaw. Start grał w kostiumach w pionowe pasy na przełomie lat 50 – 60-tych (foto). A kolory biały i granatowy to pierwsze barwy klubu, który w przyszłym roku będzie świętował 70-lecie.

Informujcie nas o nowych kostiumach, o tym kto Wam zasponsorował ich zakup, o barwach klubowych… Także o tym, kto wyprodukował stroje.

rd

 


Komentarze do 'Barwy, stroje, herby, a także sponsorzy lubelskich klubów / START KRASNYSTAW * Ty też możesz mieć meczową koszulkę swojego klubu' (3)
 • kudłaty5 lat temu Bezpośredni link

  Fajny gest Pana Marka i tylko dziękować za ten gest i inni powinni brać przykład z Pana Marka i powinni dorzucić swoją cegiełkę gdzie każdy taki gest jest w takim klubie jak START mile widziany. DZIĘKUJEMY PANIE MARKU. KIBICE STARTU KRASNYSTAW.

 • tt5 lat temu Bezpośredni link

  mam nadzieje, że na koszulkach będzie herb Startu!!! Nie powiem – dobry pomysł powrót do pierwszych barw – kibic powinien kupić na pamiatkę…

 • bychawa5 lat temu Bezpośredni link

  uważam, że pomysł z rubryką dla kibiców bardzo DOBRY – zgłaszam propozycję pokazyania nie tylko oryginalnie zaprojektowanych koszulek, ale wszelkich – tak, żeby przedstawić dobroczyńców lubelskiej piłki – ICAR-a, EURO-SPAW, róźnie delikatesy, prywatne firmy, mniejszych i większych sponsorów… Wreszcie gminne, powiatowe i wojewódzkie samorządy. Nasza uboga lokalna piłka potrzebuje każdej złotówka i za każdą złotrówkę należy się podziękowanie… TAK DALEJ… Zgłaszamay do prezentacji efektowne stroje Granitu Bychawa i naszego dobrodzieja firmę DALKO…

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.