romek
poniedziałek, 23 września 2013, 07:15

VI MISTRZOSTWA POLSKI / Urzad Marszałkowski z Lublina na podium…

W dniach 19-21 września 2013 r. w Zamościu rozegrano VI Mistrzostwa Polski Urzędów Marszałkowskich. Zagrały reprezentacje wszystkich województw w Polsce. Wysokie trzecie miejsce wywalczyli rerprezentanci Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Mistrzami zostali piłkarze województwa Warmińsko-Mazurskiego. Na drugimiejscy uplasowali się natomiast zawodnicy z województwa Mazowieckiego.

Końcowa tabela:

I msc.: WARMIŃSKO-MAZURSKIE
II msc.: MAZOWIECKIE
III msc.: LUBELSKIE
IV msc.: OPOLSKIE
V msc.: ŁÓDZKIE
VI msc.: POMORSKIE
VII msc.: ŚLĄSKIE
VIII msc.: PODLASKIE
IX msc.: ZACHODNIOPOMORSKIE
X msc.: DOLNOŚLĄSKIE
XI msc.: PODKARPACKIE
XII msc.: ŚWIĘTOKRZYSKIE
XIII msc.: KUJAWSKO-POMORSKIE
XIV msc.: MAŁOPOLSKIE
XV msc.: LUBUSKIE
XVI msc.: WIELKOPOLSKIE
DRUŻYNA FAIR PLAY: WIELKOPOLSKIE
NAJLEPSZY BRAMKARZ: MACIEJ POMASKI – MAZOWIECKIE
NAJLEPSZY ZAWODNIK: MACIEJ MUSZAK – WARMIŃSKO-MAZURSKIE
KRÓL STRZELCÓW: PIOTR WIERZBOWSKI – KUJAWSKO-POMORSKIE

Sędzia Główny Mistrzostw
/-/mgr Andrzej Swacha

PS. Foto – UM Lublin grał w składzie: Artur Łuka, Michał Zdun, Adam Kloc, Jarosław Majdan, Grzegorz Łata, Sławomir Bereza, Krzysztof Adamczuk, Paweł Krzepisz, Dariusz Suszyński, Grzegorz Mulawa, Arkadiusz Gałązka, Marek Drączkowski, Ireneusz Łucka.

 


 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.