romek
poniedziałek, 16 września 2013, 18:33

Jan ZŁOMAŃCZUK trenerem Roztocza!

Tego można było się spodziewać, aczkolwiek trudno było uwierzyć. Jan Złomańczuk podjął się wyzwania i został trenerem IV-ligowego Roztocza Szczebrzeszyn. Trener pochodzi ze Szczebrzeszyna i z pewwnością sentyment miał znaczenie przy podejmowaniu decyzji.

Jan Złomańczuk od wielu lat pracował w GKS Bełchatów i na pewno nie zerwie kontaktów zawodowych z klubem  w I lidze.  Praca w Szczebrzeszynie to – TU PODPOWIADAMY – także obserwacja Lubelszczyzny pod kątem wyszukiwania piłkarskich talentów.

Bo nie przypadkowo, kilku chłopaków „lubelskiej piłki” trafiło do GKS Bełchatów.

Złomańczuk zastąpił Mieczysława Banię, który pracował w Szczebrzeszynie tylko kilka tygodni. W pierwszym meczy pod okiem Jana Złomańczuka Roztocze uległo Orionowi 1:2.

rd

 Foto – Jan Złomańczuk z okresu pracy w Motorze Lublin.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.