romek
sobota, 14 września 2013, 08:31

V liga Chełm / Brat wygrał z Włodawianką 4:3

To był zaległy mecz. Dzisiaj można mówić i rozważać – jak wyglądała by tabela, gdyby spotkanie rozegrano w terminie. Bo do meczu z Włodawianką piłkarze Mariusza Wróbla przystępowali jako zespół dołów tabeli, który w dodatku nie strzelił bramki i każdy następny mecz to groźba coraz wiekszej presjj.

Przed meczem ze spadkowiczem presja była jeszcze większa – porażka mogła zakończyć precę trenera w Bracie. Choć mecz układał się różnie, piłkarze z Siennicy wytrzymali presję i wygrali – strzelili jednorazowo cztery gole, no i przede wszystkim pokonali zdecydowanego – w kontekście ligowych dokonań – faworyta.

* BRAT CUKROWNIK SIENNICA NADOLNA – WŁODAWIANKA 4:3 (1:0)
Bramki: J. Dębski 30 wolny, 62, 68, Arnold Kister 75 dla Brata oraz Zdolski 49, 64, Więcaszek 54 karny dla Włodawianki.

BRAT: Wróbel – Arkadiusz Kister, Dobrzyński, Salitra, Malinowski, J. Dębski, Belina, Dobosz (65 Czuba), Szczepaniuk (85 Marczewski), Arnold Kister (88 Ćwirta), Frącek (70 Lubaś).
WŁODAWIANKA: Struk – P. Czelej, E. Czelej, Więcaszek, Kruk, Kociuba, Soroka (78 Mikulski), Nielipiuk, Gawroński, Musz (46 Maciej Żakowski), Zdolski.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.