romek
piątek, 13 września 2013, 18:31

WIELKIE DERBY BRONOWIC!! / Chcesz mieć proporczyk nowego klubu – przyjdź na mecz!

Już w IV kolejce lubelskiej B-klasy dojdzie do meczu derbowego, gdzie nasze BRW podejmować będzie drużynę Spoiwa Lublin. Derby to emocje i gorąca atmosfera długo przed meczem oraz długo po spotkaniu. Derby rządzą się własnymi prawami.

Wielkie derby Bronowic to mecz, na którym musisz być!

BRW rozdaje proporczyki!! Również na ten mecz została przygotowana partia darmowych proporczyków dla Naszych Kibiców. W przyszłości będzie bezcenną pamiątką. Niedziela – godz.16.00.

Sponsorzy: Pagos / KAROLBus / MPT Radio Taxi 919

ksbronowice.futbolowo.pl


Komentarze do 'WIELKIE DERBY BRONOWIC!! / Chcesz mieć proporczyk nowego klubu – przyjdź na mecz!' (2)
  • kibic5 lat temu Bezpośredni link

    PANOWIE PIERWSZY RAZ BYŁEM NA WASZYM MECZU I POWIEM SZCZERZE ŻE ATMOSFERA LEPSZA NIŻ NA INNYCH STADIONACH NA LUBELSZCZYŹNIE PETARDY, RACE JAK WY AWANSUJECIE TO NA MECZE BĘDZIE CHODZIĆ PONAD 1000 OSÓB NIE WIEM CZY MACIE JAKIES DANE ILE BYŁO OSÓB NA MECZU ALE JA MYŚLE ŻE OKOŁO 200-250 BYŁO I TO W B KLASIE NIESAMOWITE ŻYCZE POWODZENIA I NA PEWNO BĘDE NA KOLEJNYM MECZU

  • Arkadiusz Kozłowski5 lat temu Bezpośredni link

    Niezmiernie nam miło móc czytać takie komentarze. Pański opinia utwierdza nas w przekonaniu, że zmierzamy w dobrym kierunku i, że jest to kierunek w jakim warto jest iść. Mamy nadzieję, że będzie Pan stałym bywalcem podczas meczów BRW:) (tak, liczba widzów przekroczyła 200 osób) Pozdrawiam Arkadiusz Kozłowski.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.