romek
piątek, 13 września 2013, 20:19

P r o f i l e / Tomasz TCHÓRZ gra w Mazurze Karczew

Znany z lubelskich boisk Tomasz Tchórz w bieżącym sezonie występuje w zespole Mazura Karczew, obecnie w III lidze mazowieckiej.

Przypominamu – Tomek jest wychowankiem Ruchu Uzbica, później grał w AMSPN Hetman Zamościu, Avii Świdnik, w Polonii Warszawa i Wiśle Płock, Starcie Krasnystaw, Omedze Stary Zamość. Ostatnio reprezentował barwy Stali Kraśnik.

Piłkarz podjął studia w Warszawie.

Mazur Karczew to jeden z najbardziej znanych klubów Mazowsza. Swego czaso był sensacją rozgrywek o Puchar Polski. Piłkarzem tego klubu był wówczas Mieczysław Broniszewski, później trener – także Motoru Lublin. Mazur aktualnie zajmuje 10. miejsce w tabeli.

rd

 


Komentarze do 'P r o f i l e / Tomasz TCHÓRZ gra w Mazurze Karczew' (1)
  • Łuko8 lat temu Bezpośredni link

    Tomasz Nie-bój się!

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.