romek
czwartek, 12 września 2013, 08:06

Kraśnik / Zagrali dla Damiana…

We wczorajszym meczu pomiędzy Stalą Kraśnik a Ruchem Popkowice nie chodziło o wynik, ale o to aby uczcić pamięć tragicznie zmarłego młodego piłkarza – Damiana Szczuckiego. Z tej smutnej okazji na boisku pojawili się i młodzi, i ci „starsi” piłkarze związani z kraśnicką piłką i oboma klubami. Wszyscy chcieli w sposób sportowy upamiętnić Ś.p. Damiana.

Pomimo nie najlepszych warunków atmosferycznych na trybunach pojawiło się sporo kibiców. Widać było przede wszystkim młodych ludzi, przyjaciół i znajomych Damiana, którzy pamiętają o swoim zmarłym koledze.

Wielkie podziękowania dla organizatorów tego meczu.

stal.krasnik.info


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.