romek
środa, 11 września 2013, 12:16

RUDA HUTA / Pierwsze popołudnie z Hutnikiem * Dzisiaj pucharowy mecz z Chełmianka…

8 września w Rudzie-Hucie odbył się gminny festyn zatytułowany „Popołudnie z Hutnikiem”. Organizatorami byli Gmina Ruda Huta, Stowarzyszenie Miłośników Gminy Ruda-Huta, LKS Hutnik, Zespół Szkół w Rudzie-Hucie oraz Gminny Ośrodek Kultury. O godzinie 12 rozegrany został mecz pomiędzy drużynami Hutnik Ruda-Huta i Vojsławia Wojsławice, zakończony wynikiem 4:0 dla gospodarzy. Szczególnie fascynująca była druga połowa meczu, w której padły bramki Pawła Nawrockiego, Damiana Krupskiego oraz nowo przyjętego zawodnika – Damiana Kulbickiego. Ofensywna gra Hutnika nie dała szans przeciwnikom nawet na stworzenie sytuacji do strzelenia bramki.

Po tym satysfakcjonującym spotkaniu, na kompleksie boisk „ORLIK” odbył się turniej dzikich drużyn w piłce siatkowej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Miłośników Gminy Ruda-Huta oraz gminne mistrzostwa w piłce nożnej dla młodzieży. Dzieci mogły korzystać z parku zabaw, zorganizowano także kilka konkursów z nagrodami, goście spędzali czas w gronie rodziny i znajomych, nie zabrakło również stoisk z jedzeniem, piciem i zabawkami. Na zakończenie wieczoru zagrał zespół Amigos. Zdjęcia z imprezy można obejrzeć w zakładce Fotogaleria kliknij tutaj…

Tymczasem z zaciekawieniem oczekujemy na dzisiejsze spotkanie, na którym rozegrany zostanie mecz III rundy Pucharu Polski pomiędzy Hutnikiem Ruda-Huta a Chełmianką Chełm, o godz.16.00.

lkshutnik.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.