romek
wtorek, 10 września 2013, 09:26

Opinie, głosy, odgłosy… / Piotr Szadziuk (Vojsławia Wojsławice) – Problemem frekwencja na treninach…

Jarosław Czępiński z Dziennika Wschodniego zapytał prezesa beniaminka V ligi chełmskiej Piotra Szadziuka (Vojsławia Wojsławice).

• Z czym macie w tej chwili największe problemy?

– Kłopot stanowi frekwencja na treningach. Zawodnicy pracują i nie zawsze mogą wziąć w nich udział. Spotykamy się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki. Czasami jest 12 piłkarzy, ostatnio było tylko siedmiu graczy. Nie mogę zwiększyć częstotliwości zajęć, gdyż nikogo na nich nie będzie. Z drugiej strony, na takie działanie po prostu nas nie stać. Nie jesteśmy tacy jak Kłos Chełm, w którym piłkarze mają treningi codziennie. Nasi zawodnicy, amatorzy, wyjeżdżają za granicę do pracy. Już brakuje nam bramkostrzelnego Adriana Hałaja, który wyjechał do Szkocji. Do Niemiec wybrał się w minionym tygodniu Łukasz Chmiel. Dochodzą jeszcze kontuzje. Przeciwko Pławanicom, na co bardzo liczyłem, nie zagrał trener Zbyszek Leśnicki. Za każdym razem, kiedy wybiegł na boisko, kierował linią obrony. Zabrakło go i młodzi piłkarze się pogubili w defensywie. Jakby tego było mało, nasz podstawowy bramkarz Jacek Kaczan zerwali więzadła palca u prawej ręki i w tej rundzie już raczej nie zagra. Jego miejsce zajmie Karol Matczuk. Był on numerem jeden podczas rozgrywek w chełmskiej klasie A.

pilki.dziennikwschodni.pl

PS. Problem Vojsłavii to także dla nas wielka strata – ciekawie redagowanastrona internetowa www.vojsławia.futbolowo.pl została uśpiona.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.