romek
poniedziałek, 9 września 2013, 13:05

ASYSTENCI…/ „Nie tylko dla orłów” – Antoniak, Berliński, Miroński…

Po 7 asyst zaliczyli już tej jesieni piłkarze Orłów Kazimierz. Rafał Antoniak (foto)  i Michał Berliński zdecydowanie okupują czołówkę. Na trzecim miejscu również „Orzeł” –  Miroński – 5. I nie może być inaczej jeśli lider strzela średnio 10 goli w meczu.

Czyżby asysty były „tylko dla orłów”.

O ile Michał  Berliński to znana postać lubelskiej piłki, to Rafał Atoniak jest piłkarzem na dorobku, nie ma 20 lat.

Pięć asyst mają też na koncie Rafał Wójtowicz z Gromu Różaniec i Krzysztof Bednarczyk z  Mazowsza Stężyca.

Pierwszą listę „asystentów” ułożyliśmy na podstawie systematycznie prowadzonych wpisów na klubowych stronach internetowanych. Oczywiście – nie oddaje ona rzeczywistej sytuacji, wiele stron nie prowadzi statystyk, strony są aktualizowane w kilka dni po meczach, itp.

Tych, którzy chcą nam pomagać w przygotowywaniu zestawień – zapraszamy do współpracy.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.