romek
poniedziałek, 9 września 2013, 16:51

29 września święto 90- lecia Wisły!

W niedzielę 29 września odbędą się uroczyste obchody 90- lecia Wisły Puławy. W ramach obchodów ekipa Dumy Powiśla zmierzy się z Legią Champions. W skład ekipy z Warszawy wchodzą uczestnicy fazy Grupowej Ligi Mistrzów: Maciej Szczęsny, Jacek Zieliński, Marcin Jałocha, Marek Jóźwiak czy Roman Kosecki.

Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 29 września o 14:00 na stadionie MOSIR-u. Towarzyszyć mu będzie uroczysta gala piłkarzy a także wiele atrakcji i konkursów dla dzieci i dorosłych. 

wislapulawy.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.