wtorek, 3 września 2013, 08:26

A klasa / Roztoczanie Chrzanów – GLKS Potok Wielki 2:3!

Niedzielny mecz na który zawodnicy GLKS-u wybrali się do Chrzanowa, okazał się trudny choć chyba nikt  nie przypuszczał, że to GLKS będzie musiał odrabiać straty. GLKS POtok Wielki przegrywał 0:2.

Już w 7 min. gospodarze wyszli na prowadzenie – wykorzystali chwilowe rozkojarzenie Potoku i już kilka minut później poszli za ciosem i było 2:0.

Na szczęście po stracie drugiej bramki, GLKS zaczął grać coraz składniej i pod koniec pierwszej połowy przejął inicjatywę – w 44 min po rzucie rożnym zdobył pierwszą bramkę, strzelcem gola Damian Startek (asysta Mariusz Majdanik).

Druga połowa to ciągłe ataki GLKS-u, oraz obrona i gra z kontry Roztoczan. W 74 min gdy po groźnym strzale Majdanika z rzutu wolnego, skuteczną dobitką zza pola karnego popisał się  Zarzeczny i było 2:2.

W  88 min. spotkania, po faulu na M.Sołtysie, bezpośrednim trafieniem w bramkę Roztoczan popisał się Majdanik. 3 mecze, 3 zwycięstwa, 9 punktów, plan został w stu procentach wykonany.

Bohater meczu i czołowy zawodnik Mariusz Majdanik strzelił już 2 bramki i ma 4 asysty. Potok jest wiceliderem rozgrywek – ustępuje tylko Płomienowi Trzydnik.