romek
sobota, 31 sierpnia 2013, 15:01

Wyniki… / Hetman Żółkiewka – Sparta Rejowiec 6:0!!! * Motor – Pogoń Siedlce 1:2 * Górnik – GKS Katowice 3:0 * Łada – Górnik II Łęczna 2:3 * Victoria Łukowa Chmielek – Olimpia Miączyn 8:1!

Oczekiwno wyrównanego spotkania, a może nawet niespodzianki. Nic z tego Hetman Żółkiewka odprawił Spartę Rejowiec z bagażem sześciu bramek! Lider nie miał najmniejszych problemów z zainkasowaniem kolejnych 3 punktów.

Hetman pokonał Spartę 6-0 i trzeba uczciwie powiedzieć, że był to najniższy wymiar kary. Goście zaprezentowali się fatalnie, a ich gra obronna wyglądała jakby do Żółkiewki przyjechał zespół z klasy A. Co prawda przez pierwsze 5 minut spotkania to zespół z Rejowca próbował prowadzić grę, ale jak tylko gospodarze zauważyli, że jedynym pomysłem przeciwników są długie piłki grane na Jacka Ziarkowskiego, przejęli inicjatywę i całkowicie zdominowali mecz. Pierwszy gol padł w 10 minucie kiedy strzałem nad bramkarzem gości popisał się Banachiewicz. Na 2-0 po pół godzinie gry podwyższył niezawodny Myśliwiecki. Gości dobił w ostatniej akcji pierwszej połowy Nogas, który wykorzystał zamieszanie w polu bramkowym Sparty po rzucie rożnym.

Mogło się wydawać, że w drugiej połowie piłkarze trenera Wójcika będą starali się zmienić oblicze meczu. Ich zapędy szybko ostudził Myśliwiecki, który w 48 minucie zdobył swoją ósmą bramkę w sezonie. 52minuta to główka Nogasa i 5-0. Wynik ustalił w 60 minucie Damian Koprucha  bramką bezpośrednio z rzutu rożnego. Od tej pory Sparta już całkowicie zrezygnowała z walki. Hetman kontrolował wydarzenia na boisku i stwarzał kolejne okazje. Więcej bramek jednak nie padło.

Popisowy mecz rozegrał Damian Koprucha, który  aż trzy razy asystował kolegom. Razem już uzbieral 5 bramek i 4 asysty (9 pkt. w rywalizacji kanadyjskiej).

Nie zawiódł Paweł Myśliwiecki, autor dwóch goli. Ciekawostka – zawodnik Hetmana ma na koncie 8 goli i – tymczasem – jest czołowym strzelcem wszystkich lig lubelskich. Myśliwiecki ma też jedną asystę (9 pkt). Myśliwiecki w każdym z meczów zdobywał po 2 gole. Nie „skaleczył” tylko Opolanina. W Żółkiewce najlepsi strzelcy IV ligi starli się w bezpośrednim pojedynku – małolat z Hetmana górował nad mistrzem z Rejowca.

az/rd

rd / foto – gks-hetman-zolkiewka (w akcji Damian Koprucha, mecz Stal Poniatowa-Hetman)

 

 


Komentarze do 'Wyniki… / Hetman Żółkiewka – Sparta Rejowiec 6:0!!! * Motor – Pogoń Siedlce 1:2 * Górnik – GKS Katowice 3:0 * Łada – Górnik II Łęczna 2:3 * Victoria Łukowa Chmielek – Olimpia Miączyn 8:1!' (13)
 • kudłaty6 lat temu Bezpośredni link

  kiedy skończy się żółkiewskie nieporozumienie????????????

 • peter6 lat temu Bezpośredni link

  zaskakujace!!

 • gks6 lat temu Bezpośredni link

  kudłaty zajmij się swoim dziadowskim Startem K. żółkiewskie nieporozumienie jak to określiwłeś sie nie wtrącaj! Ok?

 • mol6 lat temu Bezpośredni link

  Polonia Przemyśl – Lublinianka 1:3

 • zpr6 lat temu Bezpośredni link

  Górnik – GKS Katowice 3:0

 • romek6 lat temu Bezpośredni link

  Roztocze – Krzywda 2:1

 • hetman6 lat temu Bezpośredni link

  kudłaty – 5 meczów 15 pkt., 20-2 stosunek bramek. O jakim nieporozumieniu ty mówisz. Żal ci…..ściska i tyle!

 • het6 lat temu Bezpośredni link

  Oj, kudłaty,kudłaty- nieporozumieniem jest Twój komentarz do b. dobrej gry chłopaków
  z Hetmana. Dla nich szacun, a Ty zastanów się dwa razy nim coś sensownego napiszesz.

 • "kochać pzpn"6 lat temu Bezpośredni link

  Viking Leśniczówka-Sokół Konopnica 0:0

 • timo6 lat temu Bezpośredni link

  LKS Wierzchowiska – Bogiucin 6:2

 • timo6 lat temu Bezpośredni link

  Dks Błękitni Dys – Piotrcovia 4:0

 • romek6 lat temu Bezpośredni link

  Victoria Żmudź – Opolanin 4:1

 • peter6 lat temu Bezpośredni link

  Trener ten sam co w tamtym sezonie,jakieś znaczące wzmocnienia,bo to jest naprawdę zaskakujące?

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.