sobota, 31 sierpnia 2013, 15:01

Oczekiwno wyrównanego spotkania, a może nawet niespodzianki. Nic z tego Hetman Żółkiewka odprawił Spartę Rejowiec z bagażem sześciu bramek! Lider nie miał najmniejszych problemów z zainkasowaniem kolejnych 3 punktów.

Hetman pokonał Spartę 6-0 i trzeba uczciwie powiedzieć, że był to najniższy wymiar kary. Goście zaprezentowali się fatalnie, a ich gra obronna wyglądała jakby do Żółkiewki przyjechał zespół z klasy A. Co prawda przez pierwsze 5 minut spotkania to zespół z Rejowca próbował prowadzić grę, ale jak tylko gospodarze zauważyli, że jedynym pomysłem przeciwników są długie piłki grane na Jacka Ziarkowskiego, przejęli inicjatywę i całkowicie zdominowali mecz. Pierwszy gol padł w 10 minucie kiedy strzałem nad bramkarzem gości popisał się Banachiewicz. Na 2-0 po pół godzinie gry podwyższył niezawodny Myśliwiecki. Gości dobił w ostatniej akcji pierwszej połowy Nogas, który wykorzystał zamieszanie w polu bramkowym Sparty po rzucie rożnym.

Mogło się wydawać, że w drugiej połowie piłkarze trenera Wójcika będą starali się zmienić oblicze meczu. Ich zapędy szybko ostudził Myśliwiecki, który w 48 minucie zdobył swoją ósmą bramkę w sezonie. 52minuta to główka Nogasa i 5-0. Wynik ustalił w 60 minucie Damian Koprucha  bramką bezpośrednio z rzutu rożnego. Od tej pory Sparta już całkowicie zrezygnowała z walki. Hetman kontrolował wydarzenia na boisku i stwarzał kolejne okazje. Więcej bramek jednak nie padło.

Popisowy mecz rozegrał Damian Koprucha, który  aż trzy razy asystował kolegom. Razem już uzbieral 5 bramek i 4 asysty (9 pkt. w rywalizacji kanadyjskiej).

Nie zawiódł Paweł Myśliwiecki, autor dwóch goli. Ciekawostka – zawodnik Hetmana ma na koncie 8 goli i – tymczasem – jest czołowym strzelcem wszystkich lig lubelskich. Myśliwiecki ma też jedną asystę (9 pkt). Myśliwiecki w każdym z meczów zdobywał po 2 gole. Nie „skaleczył” tylko Opolanina. W Żółkiewce najlepsi strzelcy IV ligi starli się w bezpośrednim pojedynku – małolat z Hetmana górował nad mistrzem z Rejowca.

az/rd

rd / foto – gks-hetman-zolkiewka (w akcji Damian Koprucha, mecz Stal Poniatowa-Hetman)

Komentarze do 'Wyniki… / Hetman Żółkiewka – Sparta Rejowiec 6:0!!! * Motor – Pogoń Siedlce 1:2 * Górnik – GKS Katowice 3:0 * Łada – Górnik II Łęczna 2:3 * Victoria Łukowa Chmielek – Olimpia Miączyn 8:1!' (13)
  • kudłaty5 lat temu Bezpośredni link

kiedy skończy się żółkiewskie nieporozumienie????????????

• peter5 lat temu Bezpośredni link

zaskakujace!!

• gks5 lat temu Bezpośredni link

kudłaty zajmij się swoim dziadowskim Startem K. żółkiewskie nieporozumienie jak to określiwłeś sie nie wtrącaj! Ok?

• hetman5 lat temu Bezpośredni link

kudłaty – 5 meczów 15 pkt., 20-2 stosunek bramek. O jakim nieporozumieniu ty mówisz. Żal ci…..ściska i tyle!