romek
piątek, 30 sierpnia 2013, 08:59

B klasa BP (gr. II) / Nowe kluby na piłkarskiej mapie * Perła Dwornia kontra KS Dębowica…

Podobnie jak w grupie I również wśród liczniejszej grupy II B klasy jest debiutant. To Perła Dwornia, klub który działa na terenie powiatu Biała Podlaska. Już w pierwszej rundzie zagra przeciwko rewlecyjemu debiutantowi z ubiegłego sezonu ULKS Dębowica.

Ocenę szans na awans trudno już dzisiaj sprecyzować.  Będziemy stale pisać o rozgrywkach – mamy nadzieję że nowiciusz Perła udanie wystartuje w B klasie.

Dwornia to wieś w gminie Wola Mysłowska. Gmina jest  gminą wiejską, gdzie jest 21 sołectw. Gmina ma  powierzchnię ponad 12o tys. km. kw, a wójtem jest Władysław Robert Mika.
 
rd

Kolejka 1 – 1 września 

Perła Dwornia  – ULKS Dębowica  
Unia II Krzywda  – Sokół Wólka Domaszewska  
LZS Zastawie  – WKS Wólka Świątkowa  
Armaty Stoczek Łukowski  – Sokół Krynka  
GLKS Stanin  – Orzeł Zalesie  
Orlęta Gołaszyn  – Bór Dąbie  

rd

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.