romek
piątek, 30 sierpnia 2013, 09:12

B klasa Biała Podlaska (I) / Nowe kluby na piłkarskiej mapie * Co może Kanzas Konstantynów?

Sześć zespołów zagra w tym sezonie w B klasie w grupie I okręgu Biała Podlaska. Podobnie jak w Zamościu zespoły zagrają ze sobą cztery spotkania – mecz i reważ jesienią i mecz z rewanżem wiosną. Razem 20 kolejek. Czy rozgrywki „systemem szkockim” okażą się atrakcyjniejsze wyjdzie wiosną.

Wśród znanych klubów jest nowicjusz –  założono go kilka miesiący temu w gminie Konstantynów. Nazwa cokolwiek kowbojska „Kanzas”.

Do faworytów z pewnością zaliczyć trzeba największego przegranego wiosny 2012 Wodnika Siemień, który dał sobie wydrzeć awans piłkarzom z Grabanowa.

Kolejka 1 – 1 września 

LZS Sielczyk (Biała Podlaska)  – Wodnik Siemień  
Kanzas Konstantynów  – Grom Sosnowica  
Absolwent Domaszewnica  – Lutnia II Piszczac

 ***
 
Konstantynów – ro najbardziej na północ wysunięta gmin w woj.  bubelskim (do 1954 roku Zakole).  Siedzibąjest miejscowosć Konstantynów. W gminie mieszka ponad 4000 mieszkańzów, jest 14 sołectw. Powierzchnia gminy wynosi ponad 85 km. kw. Wójtem jest Romaulad Murawski (od 2006 r). Gmina przynalezy do powiatu Biała Podlaska.

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.