romek
czwartek, 29 sierpnia 2013, 19:35

Historyczna chwila dziewcząt Gaudium Zamość!

28.08.2013 to od dzisiaj historyczna data dla DKS Gaudium Zamość, bo właśnie w tym dniu  seniorki odniosły pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach III ligi kobiet, pokonując Stal Poniatową 2-1. Dziewczyny zagrały bardzo dobre spotkanie mając przewagę przez cały mecz, stwarzając sobie wiele sytuacji bramkowych.

Debiutantka Kasia Kozak w pierwszych minutach  mogła zostać bohaterką meczu ale piłka po jej uderzeniu trafiła w poprzeczkę. Kilku dogodnych sytuacji nie wykorzystała Karolina Wnuk. Pierwszą bramkę zdobyła Katarzyna Suchowicz, będąc najlepszą zawodniczką meczu i najczęsciej faulowaną; to za faule na Kasi ,,stalówki,, zobaczyły dwie żółte kartki.

 Wyrównujący gol przeciwniczki strzeliły po złym wybiciu przez obronę Gaudium. Natomiast zwycięską bramkę dla Gaudium zdobyły… piłkarki Stali – po samobójczym trafieniu.

Dziewczyny z Gaudium  zagrały zdecydownie i odważnie oraz momentami porywająco, ku uciesze zgromadzonych zamojskich kibiców.

Kolejny mecz w III lidze podopieczne Krzysztofa Krupy rozegrają w Lublinie, z Motorem, w najbliższą sobotę.

ws

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.