czwartek, 29 sierpnia 2013, 07:54

Mecz zakończony  w 70 minucie! kiedy to zawodnik gości, po tym ujrzał czerwoną kartkę,  podszedł do sędziego i go opluł. To chamskie i prostackie zachowanie zasługuje na stanowczą reakcję. Zdecydowanie jesteśmy przeciwni takim wybrykom i uważamy, że sędzia słusznie postąpił kończąc mecz w 70 minucie…

Od początku Perła Borzechów ruszyła zdecydowanie na bramkę Roztoczan i już w 6 sekundzie  sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Tomasz Kura. Ten sam zawodnik dał nam prowadzenie w   4 minucie,  strzelając rzut karny 1:0. Rozgrywający dobre zawody Kura podwyższył rezultat w 14 minucie, wykorzystując podanie Marcina Wnuka 2:0. W pierwszej połowie goście z Chrzanowa rzadko gościli pod naszą bramką, ale mieli kilka rzutów wolnych. Właśnie po jednym z nich, z około 22 metrów jeden z piłkarzy gości ładnym strzałem, zaskoczył bramkarza, Adriana Siedleckiego 2:1!

Po zmianie w przeciągu 5 minut „dobijamy” rywala! Gole Konrada Palucha, Marcina Gorczycy oraz kompletującego hat-tricka Tomka Kury, odebrały ochotę go gry drużynie z Chrzanowa – 5:1. W efekcie zobaczyli oni 2 czerwone kartki. O ile pierwsza to efekt 2 żółtych, o tyle druga spowodowała, że sędzia w 70 minucie zakończył mecz!

Wtedy to zawodnik gości, po tym jak otrzymał czerwony kartonik, podszedł do sędziego i go opluł! Sędzia postanowił w tym momencie zakończyć zawody. Szkoda, ale uważamy, że postąpił słusznie, bo nie można pozwolić na tak prymitywne i chamskie zachowanie. Już po zakończeniu 3 czerwona kartkę ujrzał bramkarz gości.

Dla Perły  najważniejsze jest zwycięstwo. Teraz pojedzie do Zakrzówka na niedzielny mecz z tamtejszym Stokiem. Początek spotkania o godz. 16:00.

Perła Borzechów – Roztoczanie Chrzanów 5:1

4 1:0 Tomek KURA (z karnego)
14′ 2:0 Tomek KURA (asysta Marcin Wnuk)
372:1 ? (z rzutu wolnego)
52′ 3:1 Konrad PALUCH (asysta Kamil Baran)
54′ 4:1 Marcin GORCZYCA (asysta Tomek KURA)
575:1 Tomek KURA (asysta Konrad Paluch)

Niespodziewanie zakończył się mecz w Stróży, gdzie miejscowi przegrali z beniaminkiem Ruchem Popkowice 1:2. Również do niespodzianki trzeba zaliczyć wynik z Dzierzkowic, gdzie miejscowy ULKS wygrał z Tęczą Krasnik 5:3, choć przegrywał już o:2 i 1:3. Wówczas kunsztem rasowego snajpera popisał się Paweł Cywiński – poinformował nas trener ULKS Stanisław Bijak.  – Od momentu, kiedy przy stanie 0:2, goście nie strzelili karnego, mecz się odwrócił – zamiast 0:3 wkrótce rozgorzała walka,  popis Cywińskiego zakończył mecz wynikiem 5:3.

Pewna wygrana Potoku Wielkiego z  silnym Kowalinem.

ULKS Dzierzkowice  5-3 Tęcza Kraśnik  28 sierpnia, 17:00

= Liderem jest Potok Wielki, który różnicą goli wyprzeda Ruch Popkowice.

= Lista strzelców – Tomasz Kura (Perła Borzechów) strzelił już 4 bramki.

rd

Komentarze do 'A klasa Lublin (I) / Hat-trick Tomka KURY! Skandaliczne zachowanie gości! Opluty sędzia!!!' (1)
  • TTL5 lat temu Bezpośredni link

Zachowanie zawodnika z Chrzanowa iście chamskie, takie zjawiska należy piętnować wszelkimi sposobami! Inna sprawa że sędzia tego spotkania nie będę mówił, że zasłużył na oplucie, bo takich rzeczy być nie może, ale nie powinien być wypuszczany na sedziowanie meczy. Przeginał niemiłosioernie. Trafił na cham,a to ten ocenił jego „prace”. Zawodnik do zawieszenia , sędzia na dodatkowy kurs. Ps. Sędziowie powinni zachować pozory bezstronności i np. nie rozgrzewać bramkarza gospodarzy.