środa, 28 sierpnia 2013, 08:21

V liga Biała Podlaska / Kąkolewnica przed Żabikowem * W sierpniu najlepszy… Sierpień!

Znaczna porażka Victorii Parczew z Unią Żabików. Aż trzy gole strzelił Emil Mazurek. Wiele bramek padło w w ostatnich miutach pierwszej połowy lub w ostatnich minutach meczu co świadczy, że mecze mają dramaturgię  od pierwszej do minuty do ostatniego gwizdka.

Liderem Grom po 3:1 z Janovią. Prawdziwą gwiazdą sierpnia w barwach Gromu Kąkolewnica i w V lidze okazał się Hubert Sierpień (foto). Strzelił 2 bramki i przy trzech asystował. Jest więc współtwórca pięciu goli, a jego zespół jest liderem rozgrywek.

===

* Grom Kąkolewnica – Janowia Janów Podlaski 3:1 (2:0)
Bramki: Sierpień (20), Muszyński (44), Szcześniak (80 z karnego) – Jasieniecki (46).

Granica Terespol – Łazy Łazy 3:0 (1:0)
Bramki: Pietrusik (41), Dawidziuk (49), Chwedoruk (85).

* GLKS Rokitno – Niwa Łomazy 0:2 (0:1)
Bramki: Grabowski (21), M. Bańkowski (79).

* Dwernicki Stoczek Łukowski – Orkan Wojcieszków 2:2 (1:1)
Bramki: Wiszniewski (25), Miszta (60 z karnego) – Kozłowski (43), K. Jodełka (75).

* LZS Dobryń – Sokół Adamów 1:0 (1:0)
Bramka: M. Rybaczek (24).

* Victoria Parczew – Unia Żabików 0:4 (0:1)
Bramki: Mazurek (17, 80, 90), Wachnik (65).

* Bizon Jeleniec – Huragan Międzyrzec Podlaski 2:2 (1:1)
Bramki: D. Kabat (10), D. Osiak (90+3) – Łukanowski (45+2 z karnego), Bartoszuk (90).