romek
wtorek, 27 sierpnia 2013, 07:10

P r o f i l e / Damian FLIS w pucharowym Kłosie!

Swój pierwszy mecz w zespole Kłosa w pucharowym spotkaniu z Włodawianką Włodawa (3:1) zagrał Damian Flis. W przeszłości popularny „Dama” reprezentował barwy Chełmianki Chełm oraz Górnika Łęczna. Niestety jego karierę zahamowały liczne kontuzję.

Od dłuższego czasu Damian miał rozbrat z piłką, lecz postanowił pomóc spróbować w pucharowej przygody w barwach Kłosa Chełm. – Trener Robert Tarnowski, działacze, zawodnicy oraz kibice Kłosa mają cichą nadzieję zobaczyć go również w rozgrywkach chełmskiej okręgówki. Jeżeli tak by się stało niewątpliwie będzie to bardzo duże wzmocnienie dla zespołu – czytamy na stronie kloschelm.futbolowo.pl.

kloschelm.futbolowo.pl.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.