romek
poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 11:52

A klasa LUBLIN (IV) / Nie grali i są liderem!

Po ciekawym i zaciętym meczu górą był LKS Wierzchowiska mimo gry w osłabieniu od 39 minuty. Czerwoną kartkę otrzymał Rafał  Szostak. Ojcem zwycięstwa Wierzchowisk nad Ciecierzynem okazał się Barański, który asystował przy bramce Kamińskiego w 55 mucie, a w 90 min sam zapewnił Wierzchowiskom sukces.

Wierzchowiska są jednym z faworytów – mają w składzie Kamila Witkowskiego – króla strzelców A klasy z ubiegłego sezonu. Z Ciecierzynem nie zagrał, ale koledzy poradzili sobie.  Piłkarz LKS wystąpili w składzie: Korona, Mróz, Sowiński, Fidut, Wronka (84 Dąbrowski ),  Dybała, Nastulak, Kamiński(65 Gawlik ), Belcarz (70 Rodak  ), Baranski, Szostak.

Inny pretendent, który miał doskonałą końcówkę wiosennej rundy Avenir wygrał 2:0 z Zemborzycami. Bramki strzelili; Mateusz Pawelec i Świst. Podopieczni trenera Filozofa wybegli w składzie: Pyc (Dycha70) – Tomaszewski, Majewski, Stronkowski, Skałecki – Brodaczewski (Siewierski80), Kosiarczyk  M, Próchno,  Kosiarczyk A, Pawelec (Kowalski55) – Świst (Jezior46).

 ***

Kolejka 1 – 24-25 sierpnia 

Avenir Jabłonna  2-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)  
KS Ciecierzyn  1-2 LZS Wierzchowiska 
BKS Bogucin  2-0 GLKS Głusk (Lublin) 
Rohland Tuszów  2-2 Piotrcovia Piotrków 
Bramki; Depa i Mazurek (foto) /Winiarczyk, Pachulec
Legion Tomaszowice  1-2 Sygnał Lublin 
Błękitni Dys  1-1 GKS Niemce  
LKS Kamionka (k. Lublina)  3-0 Motor II Lublin 
(wo)  goście zrezygnowali z gry

Prowadzi Kamionka po walkowerze z Motorem II,  Avenirem i Bogucinem.

= Lider strzelców – wśród auorów bramek Łukasz Depa (Rohland)  i Andrzej Bednara (Bogucin), którzy w każdym sezonie są w czołówce snajperów
Kolejka 2 – 28 sierpnia 

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)  – Motor II Lublin  
GKS Niemce  – LKS Kamionka (k. Lublina)  
Sygnał Lublin  – Błękitni Dys  
Piotrcovia Piotrków  – Legion Tomaszowice  
GLKS Głusk (Lublin)  – Rohland Tuszów  
LZS Wierzchowiska  – BKS Bogucin  
Avenir Jabłonna  – KS Ciecierzyn 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.