romek
niedziela, 25 sierpnia 2013, 07:10

W Dysie debiut na 1:1!

Kamil Kamiński, Jakub Woźniak , Marek Wrzyszcz, Michał Capała (foto), Maciek Goś, Andrzej Boryca, Mariusz Łucka,  Mateusz Wrzyszcz, Rafał Elert, Przemysław Woźniak, Wojciech Minda  – w takim składzie wybiegli na inauguracyjne spotkanie w klasie A piłkarze DKS Błękitni Dys. Podopieczni Dariusza Kozłowskiego zmierzyli się na zmodernizowanym przez siebie stadionie z gminnym rywalem, spadkowiczem z V ligi GKS Niemce. Padł wynik 1:1. Do przerwy prowadzili goście 1:0.

W drugiej połowie w składzie Błękitnych pojawili się: Krzysztof Chilimoniuk , Piotr Łopucki,  Jakub Kawalec,  Przemysław Jusiak.  Gospodarze atakowali z pasją i wreszcie doprowadzili do remisu.

Mecz miał swoją dramaturgię – były to derby gminy Niemce, a obie drużyny jeszcze kilka tygodni temu dzialiły dwie klasy rozgrywkowe.

rd

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.