romek
niedziela, 25 sierpnia 2013, 10:58

3:3 / Sylwester STRĘCIWILK (LKS Potok Wielki): – W naszej A klasie o awans powalczą Stróża i Borzechów

= Sobotnia wygrana 2:1 Potoku Wielkiego z Tęczą  w Kraśniku była pewna?

= W pierwszej połowie prowadzilismy 2:0, po golach Mariusza Majdanika z karnego  i Damiana Startka. Szczególnie ta druga bramka wymaga wyróżnienia – Damian  sam odebrał rywalom piłkę i popędził na bramkę… Nikt nie potrafił mu przeszkodzić w wypracowaniu sytuacji bramkowej i zdobyciu gola.

= Krótko mówiąc gol nie miał asysty, a jego autor to piłkarz meczu?

= Tak, był szczególnie cennym golem. Jednak piłkarze Tęczy Kraśnik, która reformuje skład, zresztą podobnie jak Potok, na kwadrans przed końcem zdobyli kotaktową bramkę. Musieliśmy się napracować, żeby wynik obronić. Tu chciałbym dodać, że w pierwszej połowie mogliśmy prowadzić nie 2:0, tylko 4/5:0. Niestey nie wykorzystaliśmy wielu setek.

= Kogo trener Potoku uważa za faworyta rozgrywek?

= Z oceny tego co się dzieje wokół piłki i drużyn w naszej klasie A, moim zdaniem, o awans powalczą LKS Stróża i Perła Borzechów. Dużo obiecywałem sobie po Stoku Zakrzówek, lecz po odejściu trenera Waldemara Wiatra wątpię w to, że ktoś pociągnie tam zespół na wiosennem poziomie.

rd


Komentarze do '3:3 / Sylwester STRĘCIWILK (LKS Potok Wielki): – W naszej A klasie o awans powalczą Stróża i Borzechów' (1)
  • gks5 lat temu Bezpośredni link

    A Trzydnik tez będzie chciał cos pograć widać to było w ubiegłym sezonie pozyjemy zobaczymy pozdro GKS

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.