romek
sobota, 24 sierpnia 2013, 08:23

Piłkarskie Nadzieje w pófinale Nike Premier Cup przegrały 0:1 z AP Kraków / Dziś walczą o trzecie miejsce…

Zawodnicy Piłkarskich Nadziei Motoru, którzy przebywają na turnieju Nike Premier Cup w Łodzi (rocznik  1999)  – awansowali do ćwierćfinału tej prestiżowej imprezy piłkarskiej.
 
W pierwszym dniu podopieczni trenera Grzegorza Komora pokonali: mistrza woj opolskiego PLUMKS Prószków 4:1, mistrza woj. zachodniopomorskiego Bałtyk Koszalin 2:0 i zremisowali w ostatnim meczu z Arką Gdynia (mistrz pomorskiego OZP) 1:1. W sobotę zmierzyły się w walce o półfinał Legią Warszawa. Tego trudnego rywala piłkarze z Lublina pokonali 1:0 i grały o półfinał. Ich rywalem był AP Progres Kraków… Niestety – lepsi okazali się rywale, którzy wygrali 1:0. Dzisiaj mecz o III miejsce…
 
Skład drużyny: Ciepliński, Kozłowski, Mazurek, Cichocki, Chachuła, Buczek, Leszcz, Frańczak, Persona, Jaskiewicz, Tkaczuk, Lecki, Flis, Chyła, Mostowiec.
 
lp

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.