romek
piątek, 23 sierpnia 2013, 06:58

Puchar Polski 2013 OZPN Chełm / II runda – najciekawiej w Pławanicach i Siennicy

4 września zostanie rozegrana II runda Pucharu Polski na szczeblu OZPN Chełm. Najciekawiej zapowiada się mecz ubiegłorocznego finalisty Victorii Żmudź w Pławanicach. Granica trenera Stanisława Cybulskiego spotka się ze Spartą Rejowiec, a Brat z rosnącym w siłę Kłosem Chełm, który wyeliminował spadkowicza z IV ligi Włodawiankę. W Kłosie, który wiosną rozdawał karty w V lidze nadal formą strzelecką imponuje Radosław Ciołek (foto), król strzelców rozgrywek ligowych (30 bramek). Włodawiance zaaplikować w meczu pucharowym trzy gole.

Zestaw par II rundy Pucharu Polski OZPN CHEŁM:

= Start Krasnystaw – Frassati Fajsławice
= Unia Rejowiec – Hetman Żółkiewka
= Sawena Sawin – Hutnik Ruda-Huta
= Spółdzielca Siedliszcze – Ogniwo Wierzbica
= Pławanice Kamień – Victoria Żmudź
= Granica Dorohusk – Sparta Rejowiec Fabryczny
= Brat Siennica Nadolna – Kłos Chełm.

Wszystkie spotkaniua odbędą się 4 września.

rd


Komentarze do 'Puchar Polski 2013 OZPN Chełm / II runda – najciekawiej w Pławanicach i Siennicy' (3)
 • Anonim5 lat temu Bezpośredni link

  Po raz kolejny podkreślam że królem strzelców został Damian Koprucha z Hetmana Żółkiewka.Rzetelnie byłoby napisać że Ciołek to współkról strzelców albo król strzelców wspólnie z Kopruchą.

 • goool5 lat temu Bezpośredni link

  współ-król… nie brzmi za dobrze… może lepiej pisać – jeśli już chce sie podkreślać ten fakt – strzelil najwiecej bramek w rozgrywkach. A może KRÓLEM powinien być uznany ten, który pierwszy strzelił te 30 goli…lub ten który miał wiecej asyst, albo ten którego gole dały drużynie więcej punktów… Myślę, że w przypadky wymieniania obu nazwisko można dodawać – najlepszy strzelec! Temat do dyskusji w nieskończoność… Zdeje się, że pierwszy strzelił 30 bramek Ciołek.

 • Anonim5 lat temu Bezpośredni link

  Królem strzelców został Radosław Ciołek (30 bramek), a Damian Koprucha miał ich 29. Klasyfikację strzelców prowadziła strona Pławanic, która jest rzetelną witryną. W chełmskim związku jak wiadomo nie od dziś, popełniają mnóstwo błędów. Przykładem są błędnie opracowane komunikaty Wydziału Gier po każdej z rund.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.