romek
piątek, 23 sierpnia 2013, 17:49

IV liga / Czy dyżurny trener-strażak pomoże? * Projekt – ratowanie Stali Poniatowa uruchomiony!

To co dotychczas było tylko wirtualną rzeczywistością, stało się faktem. Sławomir Kozłowski (foto) jeszcze raz podejmuje próbę uratowania ligowego bytu – tym razem w Poniatowej. Ma zadanie podwójnie trudne – klub, któremu czkawką do dzisiaj odbija się „drugoligowa przygoda”  jest w rozsypce.

Kozłowski, który w podobnych okolicznościach ratował już niejeden zespół  twierdzi, że podjął się bardzo trudnego zadania i że bez konkretnych wzmocnień Stal nie ma szans na grę w IV lidze.

Po porażce 0:12 ze Spartą Rejowiec w najbliższy weekend Stal podejmie lidera – rewelacyjny team Hetmana Żółkiewka prowadzony przez kolegę z boiska Waldemara Wiatra (razem zdobywali medal mistrzostw Polski juniorów w barwach Motoru – foto poniżej).

Z innych spotkań bardzo ciekawie zapowiada się mecz w Końskowoli. Czekamy też na potwierdzenie pozycji przez Lutnię Piszczac. W Łukwie czeka srogi egzaminator.

 

IV liga – kolejka nr. 4 / 24-25.08. 2013

Sobota: Sparta Rejowiec Fabryczny – Roztocze Szczebrzeszyn (godz. 17) * Powiślak Końskowola – Ruch Ryki (16); niedziela: Unia Krzywda – Lewart Lubartów (17) * Orion Niedrzwica Duża – Łada 1945 Biłgoraj (17) * Górnik II Łęczna – Victoria Żmudź (15) * Opolanin Opole Lubelskie – Janowianka Janów Lubelski (17) * Orlęta Łuków – Lutnia Piszczac (17) * Stal Poniatowa – Hetman Żółkiewka (17).

rd.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.