romek
piątek, 23 sierpnia 2013, 08:47

A klasa LUBLIN (III) / Krajobraz po dominatorze z Łęcznej…

Czy Tur Milejów bedzie miał taką siłę ofensywy bez Tomasza Korony jak w ubiegłym sezonie?  Wówczas mógłby walczyć w czubie. Korona przeszedł do Piaskovii Piaski, a  Tur sprawdzi się już podczas inauguracji na tle Błękitu Cyców w którym świetnie poukładał klocki Tomasz Wojciechowski. Błękit był rewelacją wiosennej rundy i z pewnością formy w trzy tygodnie nie stracił.

Kolejne pytanie – na co stać Vir Dorohuczę, który od lat ambitnie dobija się do rozgrywek wyższej niż „klasa” rangi. Vir chce grać w „lidze”, V lidze. Ciekawi nas jak przepracowały letnią przerwę takie kluby  jak:  Nasutów, Wodnik Uścimów, Michów, Skrobów i Ludwiniak Ludwin? Jak zaprezentuje się spadkowicz Pogoń 07 Lubartów?

W tym sezonie w  grupie numer trzy nie będzie „dominatora” jakim był Górnik Łęczna 1979. Nie będzie snajperów pokroju Pawła Chochowskiego, Tomasza Korony, czy Dobrowolskiego. Wielce prawdopodobne, że znów głośno bedzie o strzeleckich popisach Grzegorza Skorupy z Tajfuna, czy Kamila Panasa (foto) z Abramowa.

Kolejka 1 – 24/25 sierpnia 

Ludwiniak Ludwin  – Pogoń 07 Lubartów  25 sierpnia, 16:00
KS Nasutów  – Huragan Siostrzytów  25 sierpnia, 11:00
Tur Milejów  – Błękit Cyców  25 sierpnia, 15:00
Vir Dorohucza  – Wodnik Uścimów  25 sierpnia, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski  – Zawisza Garbów  25 sierpnia, 16:00
GKS Abramów  – LKS Skrobów  25 sierpnia, 17:00
GKS Niedźwiada  – GLKS Michów  25 sierpnia, 14:00

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.