romek
piątek, 23 sierpnia 2013, 08:25

A klasa CHEŁM / Kto pierwszym liderem?

Jak spisze się najwiekszy przegrany ubiegłego sezonu – Sawena Sawin? Ile wart jest Leszkopol bez Łukasza Mazurczaka, który jest w kadrze Sparty Rejowiec i nawet zaliczył już gola w IV lidze. Co wart jest Orzeł Srebryszcze, który wznowił działalność? – to zasadnicze pytania pierwszej kolejki.

W sobotę wieczorem poznamy wyniki spotkań zespołów które znamy najbardziej – spadkowicz z V ligi Tatran Kraśniczyn zmierzy się z Astrą Leśniowice, a Zryw Gorzków z innym spadkowiczem Vitrum Wola Uhruska.

Szczególnie interesujeący jest los Tatrana, którego opuścili uzdolnieni: Damian Sadlak (foto)  i Piotr Mazurek. Damian już w pierwszym meczu nowego klubu Startu Krasnystaw z Ogniwem Wierzbica strzelił złotą bramkę w 89 minucie. Przez kilka dni z pewnością będzie na ustach kibiców w całym powiecie…

Kolejka 1 – 24-25 sierpnia 

Unia Rejowiec  – pauza
Agros Suchawa  – Sawena Sawin  25 sierpnia, 13:00
Hutnik Dubeczno  – Bug Hanna  4 września, 17:00
Leszkopol Bezek  – Orzeł Srebrzyszcze  25 sierpnia, 13:00
Tatran Kraśniczyn  – Astra Leśniowice  24 sierpnia, 17:00
Zryw Gorzków  – Vitrum Wola Uhruska  24 sierpnia, 17:00

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.