romek
czwartek, 22 sierpnia 2013, 12:21

B klasa Lublin (III) / Debiut KS Bronowice w Turce i LZS Krężnica Jara w Uniszowicach…

W niedzielę o godzinie 11.00 na boisku w Turce miescowy LKP Turka podejmie nowy klub zgłoszony do rozgrywek B klasy Lublin (gr. III) KS Bronowice. Oba zespoły zagrały ze sobą niedawno w meczu sparingowym, lecz niedzielne spotkanie ma już zupełnie inny wymiar. Będzie to debiut chłopców z Bronowic w zorganizowanych rozgrywkach.

– Nie czujemy specjalnej tremy, graliśmy kilka sparingow i nie odbiegamy poziomem od rywali. Wszystko okaże się na boisku, bo to będzie już walka o punkty – powiedział nam Arkadiusz Kozłowski (foto1) – prezes KS Bronowice. – Emocje wynikajace z debiutu pewnie będą, ale myślę że rozpłyną się w walce. 

Do innego debiutu dojdzie w Uniszowicach. LZS Krężnica Jara po raz pierwszy zagra w grupie III:

– Tak, występowaliśmy w bardzo silnej grupie II skąd do A klasy awansowały zespoły Ruchu Popkowice i Piotrcovii Piotrków. My zajęliśmy trzecie miejsce. Tamtych rywali znaliśmy, nowych poznamy w walce – powiedział nam Robert Prus (z opaską kapitana), uznany najlepszym piłkarzem drużyny w ubiegłym sezonie. – Nowe boiska, nowi rywale, nowe wyzwania – po prostu trzeba wychodzić na murawę i walczyć… Na poczatek gramy z KS Uniszowice, drużyną równie młodą co i nieznaną nam. Myślę, że całe rozgrywki będą ciekawe…

B klasa Lublin (gr. III) – najbliższa 1 kolejka  (24/25. 08. 2013)

KS Uniszowice –  LZS Krężnica Jara
Piekiełko Przykwa –  GSKS Ułęż
Gabaryty Dęblin –  Gigant Przytoczno
LKP Turka –  Bronowice Lublin, Turka – niedziela – godz.11.00
GUKS Firlej –  GLTS Świdniczanka
Kadet Lisów –  Spoiwo Lublin

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.