czwartek, 22 sierpnia 2013, 18:39

A klasa Biała Podlaska / Fortuna ponownie sprzyjała Gręzovii i …Fortunie! * Liderem Olimpia Okrzeja!

Beniaminek Gręzovia Gręzówka potwierdził ambicje i pokonał Tura Turze Rogi 4:3 na jego boisku. Sam wynik mówi o dramaturgii gry – beniaminek już po 10 minutach gry przegrywał 0:3 i zapowiadało się na blamaż.  Z biegiem minut piłkarzom nogi przestały drżeć i coraz groźniej straszyli. Wreszcie zaczęli odrabiać straty – na 1:3 strzelił Rafał Rybka, 2:3 to był gol Daniela Kameckiego, stan meczu wyrównał Przemysław Rybka. Kiedy sędzia szykował się do odgwizdania końca Piotr Fortuna (foto) strzelił tak, iż omal siatka nie oderwała się do mocowań. To już drugi taki gol Fortuny w ostatnich tygodniach. Niedawno w ostatniej minucie zapewnił awans Gręzovii w Pucharze Polski w meczu z Dwenickim Stoczek Łukowski (2:1)

W pierwszej kolejce  błysnął Kamil Grzesiak z Olimpii Okrzeja. Strzelił cztery gole beniaminkowi z Grabanowa (7:1). Dwa trafienia zaliczył Kamil Ochnik a jedno Łukasz Olek.

Wiceliderem został zespół Polesia Serokomla, który odprawił Orzeł Czemierniki, po bramkach Pawła Kołodziejczyka 2, Pawła Ociesy i Marcina Fotygi.