romek
środa, 21 sierpnia 2013, 21:07

V liga chełmska / Start pokonał Ogniwo 1:0 * Bramka Damiana Sadlaka

Piłkarze Startu Krasnystaw i Ogniwa Wierzbica zainaugorowali rozgrywki V ligi chełmskiej. Mecz pierwszej kolejki zaplanowany nad  weekend rozgrano awansem już dzisiaj (w weekend w Krasnymstawie Chmielaki).

Pojedynek czołowych drużyn ubiegłego sezonu wygrali podopieczni Sławomira Kosiora (foto)  – bramkę w 89 minucie strzelił debiutujący w Starcie Damian Sadlak, który przyszedł do Startu z klubu lokalnego rywala Tatrana Kraśniczyn.

rd


Komentarze do 'V liga chełmska / Start pokonał Ogniwo 1:0 * Bramka Damiana Sadlaka' (3)
 • ron5 lat temu Bezpośredni link

  O jakie nikłe zwycięstwo Startu. Coś mi podpowiada, że to bedzie wyrównana liga. Co innego jest ważne – wyniki Żółkiewki i Żmudzi i Sparty w IV lidze. Bo jasno widać, że chełmska okręgówka powoli przestaje być chłopcem do bicia i zaczyna się liczyć w IV lidze… I tylko szkoda, że we Włodawie nie potrafią poukładać piłki.

 • kudłaty5 lat temu Bezpośredni link

  start do boju

 • kudłaty5 lat temu Bezpośredni link

  MECZ NA DOBRYM POZIOMIE KILKA SYTUACJI MIAŁ START ALE NIE POTRAFILI ICH STRZELIĆ. DOŚWIADCZENIE WZIĘŁO JEDNAK GÓRĘ I W KOŃCÓWCE PADŁA BRAMKĘ JEDNAK BRAMKĘ STRZELIŁ MŁODY JESZCZE KOPACZ RODEM Z KRAŚNICZYNA. DOBRZE ŻE KTOŚ PRZYSZEDŁ WZMOCNIĆ ALE DUŻO PRACY PRZED KOPACZAMI Z TATRANA A KOPACZ SADLAK MUSI GŁOWĘ PODNOSIĆ NA BOISKU A NIE PO ZA NIM . DOBRZE ŻE NIE BYŁO NA BOISKU KRETOWISK BO PARĘ RAZY LECIAŁBY NA ŁEB NA SZYJĘ. DO PRACY I DO WALKI.

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.