romek
środa, 21 sierpnia 2013, 15:05

P r o f i l e / Sylwester TYSZCZUK (Sparta Rejowiec) – Co za debiut!

Na boisko w Poniatowej wbiegł na pół godziny przed końcem, kiedy strzelecki festiwal w wykonaniu Sparty Rejowiec już trwał. Sylwester Tyszczuk (ur. 15 września 1995) strzelił dwie bramiki.

To jeden z bardziej spektakularnych debiutów w rozgrywkach, nawet jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że Sparta dosłownie roztrzaskała rywala i to na jego własnym boisku 12:0.

Tyszczuk jest pomocnikiem, wychowankiem Niedźwiadka Chełm, gdzie rozpoczynał karierę. Z kolegami z Niedźwiadka osiągnął wiele sukcesów w rozgrywkach młodzieżowych.

We wrześniu skończy 18 lat.

td


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.